Розв'яжіть графічно систему рiвнянь: x-y=2 x+3y=6​


Ответы на вопрос

Отвечает Зиновьев Никита.
Щоб розв'язати цю систему рівнянь графічно, давайте спочатку перетворимо їх у форму, зручну для побудови графіка:

1. Рівняння 1: x - y = 2
2. Рівняння 2: x + 3y = 6

Тепер давайте побудуємо графіки цих рівнянь на координатній площині і знайдемо точку їх перетину, яка буде розв'язком системи.

Для рівняння 1 (x - y = 2) ми можемо знайти дві точки:
- Коли x = 0, y = -2 (точка (0, -2))
- Коли y = 0, x = 2 (точка (2, 0))

Для рівняння 2 (x + 3y = 6) також знайдемо дві точки:
- Коли x = 0, y = 2 (точка (0, 2))
- Коли y = 0, x = 6 (точка (6, 0))

Тепер побудуємо графіки обох рівнянь і знайдемо їх точку перетину:

```
Графік рівняння 1 (синій): x - y = 2
Графік рівняння 2 (червоний): x + 3y = 6
```

Точка перетину обох графіків є розв'язком системи рівнянь. У цьому випадку точка перетину знаходиться приблизно за координатами (4, 2).

Отже, розв'язком системи рівнянь x - y = 2 і x + 3y = 6 є точка (4, 2).
Отвечает Гецевич Даша.

Ответ:

x=3; y=1

.................