Поясніть спрощення виразу 2а+b-2(a-2b) срочно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Нуриев Булат.

Ответ:

Для спрощення виразу 2a + b - 2(a - 2b) вам потрібно розгорнути дужки і згрупувати подібні члени. Ось як це робиться:

Почнемо з розгортання дужок:

2a + b - 2a + 4b.

Тепер згрупуємо подібні члени, це означає скласти разом "2a" і "-2a", а також "b" і "4b":

(2a - 2a) + (b + 4b).

2a - 2a дорівнює 0, оскільки ці члени взаємно знищують один одного. Також b + 4b дорівнює 5b.

Таким чином, вираз спрощується до:

0 + 5b = 5b.

Отже, після спрощення виразу 2a + b - 2(a - 2b) ми отримуємо результат 5b.

Отвечает Ланская Мария.
2а+b-2(a-2b) = 2a+b-2a+4b = 5b