Розв'яжiть рiвняння: 18 - 2х = 8.​


Ответы на вопрос

Отвечает Громыко Кирилл.

Ответ:

Отже, розв'язком рівняння 18 - 2х = 8 є х = 5.

Объяснение:

Щоб розв'язати дане рівняння, потрібно знайти значення змінної х, для якого обидва вирази 18 - 2х і 8 мають однакові значення.

Спочатку віднімемо від обох сторін рівняння число 18:

18 - 2х - 18 = 8 - 18,

-2х = -10.

Тепер поділимо обидві сторони рівняння на -2:

-2х / -2 = -10 / -2,

х = 5.

Отвечает Федосеева Эвилина.

Ответ:

х=2

Объяснение:

18-2х=8

-2х=8-12

-2х= - 4

х=2