Дам 10 Баловсрооооооочно Дано:2<а<512<с<16Оцінити 1)а+в2)а-в3)а•в​


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Наталья.

Ответ:

1) a + с: Максимальне значення "а" = 5 і максимальне значення "с" = 16, тому максимальне значення виразу буде 5 + 16 = 21.

2) a - с: Мінімальне значення "а" = 2 і максимальне значення "с" = 16, тому мінімальне значення виразу буде 2 - 16 = -14.

3) a • с: Мінімальне значення "а" = 2 і мінімальне значення "с" = 12, тому мінімальне значення виразу буде 2 • 12 = 24.

Зважаючи на ці оцінки, отримуємо:

1) Максимальне значення a + с = 21.

2) Мінімальне значення a - с = -14.

3) Мінімальне значення a • с = 24.