0,5:1/14+1/25:1/47-3/11 пжпжпжпжпжпжпж зделайте


Ответы на вопрос

Отвечает Пряничкин Никита.

Ответ:

Для розв'язання даного виразу, спочатку виконаємо операції множення та ділення:

0,5 : 1 = 0,5

1/14 = 0,07142857143

1/25 = 0,04

1/47 = 0,02127659574

3/11 = 0,27272727273

Тепер замінимо ці значення у виразі:

0,5 + 0,07142857143 - 0,04 + 0,02127659574 - 0,27272727273

Проведемо додавання та віднімання:

0,5 + 0,07142857143 = 0,57142857143

0,57142857143 - 0,04 = 0,53142857143

0,53142857143 + 0,02127659574 = 0,55270516717

0,55270516717 - 0,27272727273 = 0,27997789444

Отже, результат виразу 0,5:1/14+1/25:1/47-3/11 дорівнює приблизно 0,27997789444.