Знайди площу круга діаметр якого є 100 см ? СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Аманова Сабина.

Відповідь: 7850 см² або 0,785 м²

Пояснення:

Площа круга обчислюється за формулою:

S = π*r²

Оскльки ми маємо діаметр, знайдемо радіус:

100/2 = 50 см

Тепер можемо знайти площу круга:

S = π*50² = 2500*π см² = 7850 см²

або

Можемо перевести сантиметри в метри:

50 см = 0,5 м

І знайти площу круга:

S = π*0,5² = 0,25*π м² = 0,785 м².