Знайди площу круга діаметр якого 100см? Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Алексей.

Відповідь: 2500π см²

Пояснення:

Дано : коло, d=100см
Знайти: S-?

Рішення : S=πR²,

R=\frac{1}{2}d=\frac{100}{2}  =50(см)
S= π*50²=2500π(см²)