Функцію задано формулою f (x) = 3х - 2. Знайдіть: / (3); f (0)​


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.
Щоб знайти значення функції f (x) = 3х - 2 при x = 3, підставимо x = 3 у формулу:

f (3) = 3 * 3 - 2 = 9 - 2 = 7.

Таким чином, f (3) = 7.

Щоб знайти значення функції f (x) = 3х - 2 при x = 0, підставимо x = 0 у формулу:

f (0) = 3 * 0 - 2 = -2.

Таким чином, f (0) = -2.