Знайдіть значення х у пропорції -х+5/24=5/12 варіянти відповіді: А -15 Б -5 В -9 Г -3


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Помилка в попередній відповіді. Правильна відповідь на ваше запитання:

Для знаходження значення "х" в даній пропорції ми можемо використовувати наступний крок за кроком метод:

-х + 5/24 = 5/12

Давайте позбавимось від дробу, помноживши обидві сторони на 24 (загальний знаменник):

-24х + 5 = 10

Тепер виразимо "х", віднявши 5 з обох сторін:

-24х = 10 - 5
-24х = 5

І, нарешті, поділімо обидві сторони на -24, щоб знайти значення "х":

х = 5 / -24

Спростимо це:

х = -5/24

Отже, значення "х" дорівнює -5/24. Правильна відповідь: Б) -5.