В одному магазині було 30 мобільних телефонів, в другому 60% кількості телефонів у першому магазині

або 9/20 телефонів у третьому магазині. Скільки мобільних телефонів у другому і третьому магазинах?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулагина Ольга.

Ответ:

18 и 40 телефонов

Объяснение:

60 % = 60/100 = 3/5

1) 3/5 * 30 = 90/5 = 18 (телефонов) - было во втором магазине

2) 18 : 9/20 = 18 * 20/9 = 360/9 = 40 (телефонов) - было в третьем магазине