в одному магазині було у 5 разів більше бананів, ніж у другому. Коли перший магазин продава 240 кг

бананів. То в обох магазинах стало порівну. Скільки бананів було в кожному магазині спочатку? ПОЖАЛУЙСТА, ПОМОГИТЕ, ДАМ 10 БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Square Black.

Відповідь: спочатку в одному магазині було 300 кг бананів, а в другому 60 кг.

Пояснення:

Нехай спочатку у другому магазині було х кг бананів,

тоді у першому 5х кг (тобто у 5 разів більше).

Складемо рівняння, враховуючи умову про продаж 240 кг бананів у першому магазині:

Рівняння:

1) 5х-240=х

5х-х=240

4х=240

х=240:4

х=60 (кг) - бананів було спочатку у другому магазині;

2) 5х = 5*60 = 300 (кг) - бананів було спочатку у першому магазині.