1.На одному складі було дров у 2 рази більше, ніж на другому. Якщо на перший склад привезти ще 80 т

дров, а на другий -145, то на обох складах буде дров порівну. Скільки тонн дров було на кожному складі спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Объяснение:

1 склад = 2х т дров было сначала

2 склад = х т дров было сначала

2х + 80 = х + 145

2х - х = 145 - 80

х = 65

1 склад = (2х) = 2 * 65 = 130 т дров было сначала

2 склад = (х) = 65 т дров было сначала

130 + 80 = 65 + 145

210 = 210

Отвечает Куклова Вика.

Ответ:

2х+80=х+145

2х-х=145-80

х=65

на 1 складі було 65*2=130 на другому 65

Объяснение:

не знаю чи це правильно але у мене вийшло так