Срочно!!! 3(x+y),якщо x=-2,1;n=1 1/4


Ответы на вопрос

Отвечает Качкин Данёк.

Ответ:

Давайте підставимо значення x та y в вираз 3(x+y), де x = -2.1 і y = 1 1/4:

3(x+y) = 3(-2.1 + 1 1/4)

Спочатку розрахуємо суму у дужках:

-2.1 + 1 1/4 = -2.1 + 1.25 = -0.85

Тепер підставимо це значення у вираз:

3(-0.85) = -2.55

Отже, вираз 3(x+y) при заданих значеннях x та y дорівнює -2.55.