Обчисли значення виразу 7 – 2b при b = −2 Виберіть одну відповідь: О 11 ОЗ 0 −11 0 -3


Ответы на вопрос

Отвечает Адайкин Борис.

7-2b, якщо b=-2

7 - 2×(-2) = 7 + 4 = 11

Відповідь:11

Наче так, але якщо не так вибач