Оцініть периметр рівнобедреного трикутника з бічною стороною а см і основою b см,якщо 4<а<9 і

5<b<11 ПЖ СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Сащеко Соня.

Ответ:

Периметр рівнобедреного трикутника можна знайти за формулою:

Периметр = 2a + b

Для даної задачі нам дані обмеження для a і b: 4 < a < 9 і 5 < b < 11. Отже, найменше можливі значення для a та b будуть 5 і 6 відповідно (якщо вибрати найменші можливі значення з обмежень).

Периметр = 2 * 5 + 6 = 10 + 6 = 16 см.

Отже, периметр рівнобедреного трикутника становить 16 см.