Чому дорівнює значення функції y=-3x+4 , якщо аргумент дорівнює-2?


Ответы на вопрос

Отвечает Лубяницкая Вика.

Ответ:

10

Объяснение:

x=-2\\\\y=-3\cdot(-2)+4=6+4=10

1 0