Розв'язати рівняння 4x (16x+5)+(1-8x)(1+8x)=22СРОЧНО!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Бартко Вова.

Давайте спростимо це рівняння:

4x(16x+5) + (1-8x)(1+8x) = 22

Спершу помножимо кожен доданок на відповідний:

64x^2 + 20x + (1 - 64x^2) = 22

Тепер віднімемо (1 - 64x^2) від обох боків рівняння:

64x^2 + 20x + 1 - 64x^2 = 22

Залишимо лише одночлени:

20x + 1 = 22

Тепер віднімемо 1 від обох боків:

20x = 22 - 1

20x = 21

Тепер розділимо обидві сторони на 20, щоб знайти значення x:

x = 21 / 20

Отже, розв'язок рівняння:

4x(16x+5) + (1-8x)(1+8x) = 22

це x = 21/20.

Отвечает Самигулин Кирилл.

Ответ:(-3±√345)/32

Объяснение:

4x*(16x+5)+(1-8x)=22​

64х²+20х+1-8х-22=0

64х²+12х-21=0

х=(-6±√(36+64*21))/64=(-6±√(1380))/64=(-6±2√345)/64=(-3±√345)/32