(1 1/3m+3 3/5n)²= Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалев Олексій.
Давайте піднесемо вираз (1 1/3m + 3 3/5n)² до квадрата. Для цього ми можемо використовувати формулу (a + b)² = a² + 2ab + b²:

(1 1/3m + 3 3/5n)² = (1 1/3m)² + 2 * (1 1/3m) * (3 3/5n) + (3 3/5n)².

Зараз давайте обчислимо кожен з членів окремо:

(1 1/3m)² = (4/3m)² = (16/9)m².

2 * (1 1/3m) * (3 3/5n) = 2 * (4/3m) * (18/5n) = (24/5)mn.

(3 3/5n)² = (18/5n)² = (324/25)n².

Тепер додаймо ці члени разом:

(16/9)m² + (24/5)mn + (324/25)n².

Отже, квадрат виразу (1 1/3m + 3 3/5n) дорівнює:

(16/9)m² + (24/5)mn + (324/25)n².