Решите не равенство 4х + 7 ≥ 5​


Ответы на вопрос

Отвечает Pahomov Renat.

\displaystyle\bf\\4x+7\geq 5\\\\4x\geq 5-7\\\\4x\geq -2\\\\x\geq -0,5\\\\Otvet \ : \ x\in\Big[-0,5 \ ; \ +\infty\Big)

Отвечает Коженкова Виолетта.

Відповідь: (\infty ≥ ) x ≥ -0.5.

Пояснення:

Спрощуємо нерівняння тим самим спосібом, що рівняння.

4x+7 ≥ 5

4x ≥ -2

x ≥ -0.5

Далі рівняння не спрощується.