(7,85 +4,22) 5 - 0,9³: 3 допоможіть будь ласка даю 15 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Арсений.

Ответ:

Спершу обчислимо суму чисел у дужках: 7,85 + 4,22 = 12,07.

1. Потім перемножимо результат суми на 5: 12,07 * 5 = 60,35.

2. Нарешті, піднесемо 0,9 до степеня 3: 0,9³ = 0,729.

3. Тепер вираз виглядає так: 60,35 - 0,729.

Віднімемо 0,729 від 60,35: 60,35 - 0,729 = 59,621.

Отже, результат виразу (7,85 + 4,22) * 5 - 0,9³ дорівнює 59,621.

Объяснение:

вот рішення