12d-48= x^2-2x= 3y^3+15y= 6z^3-2z^5=


Ответы на вопрос

Отвечает Волконская Соня.

Ответ:

Объяснение:

Давайте розв'яжемо ці рівняння:

1. 12d - 48 = 0

  Додамо 48 до обох сторін:

  12d = 48

  Тепер поділимо обидві сторони на 12:

  d = 48 / 12

  d = 4

Отже, розв'язок рівняння 12d - 48 = 0: d = 4.

2. x^2 - 2x = 0

  Розкриємо дужки:

  x(x - 2) = 0

  Тепер маємо два можливих розв'язки:

  x = 0 або x - 2 = 0

  x = 0 або x = 2

Отже, розв'язки рівняння x^2 - 2x = 0: x = 0 або x = 2.

3. 3y^3 + 15y = 0

  Розкриємо дужки та витягнемо 3y як спільний множник:

  3y(y^2 + 5) = 0

  Тепер маємо два можливих розв'язки:

  3y = 0 або y^2 + 5 = 0

Для першого розв'язку:

  3y = 0

  y = 0

Для другого розв'язку:

  y^2 + 5 = 0

  y^2 = -5

  Рівняння не має розв'язків у множині дійсних чисел.

Отже, єдиний розв'язок рівняння 3y^3 + 15y = 0: y = 0.

4. 6z^3 - 2z^5 = 0

  Розкриємо дужки та витягнемо z^3 як спільний множник:

  z^3(6 - 2z^2) = 0

  Тепер маємо два можливих розв'язки:

  z^3 = 0 або 6 - 2z^2 = 0

Для першого розв'язку:

  z^3 = 0

  z = 0

Для другого розв'язку:

  6 - 2z^2 = 0

  -2z^2 = -6

  Поділимо обидві сторони на -2 і змінимо знак:

  z^2 = 3

  z = ±√3

Отже, розв'язки рівняння 6z^3 - 2z^5 = 0: z = 0, z = √3, z = -√3.