4) (73,6 - 725) 4 : 6 15 + 7 13 23 (201²/1 1990/0 10​


Ответы на вопрос

Отвечает Терещук Рина.

Ответ:

Объяснение:

Давайте розглянемо вираз почергово:

1. Віднімемо 725 від 73.6: 73.6 - 725 = -651.4

2. Поділимо результат на 4: -651.4 / 4 = -162.85

3. Поділимо попередній результат на 6: -162.85 / 6 ≈ -27.1417 (округлено до чотирьох знаків після коми)

4. Додамо 15 до попереднього результату: -27.1417 + 15 = -12.1417

5. Додамо 7: -12.1417 + 7 = -5.1417

6. Додамо 13: -5.1417 + 13 = 7.8583

7. Поділимо 201² на 1: 201² / 1 = 40,401

8. Поділимо попередній результат на 1990: 40,401 / 1990 ≈ 0.0203 (округлено до чотирьох знаків після коми)

9. Поділимо попередній результат на 10: 0.0203 / 10 = 0.00203

Отже, результат виразу дорівнює приблизно 7.8583 + 0.00203, що дорівнює приблизно 7.8603.