A выражение :) а)22/×+7/×-4/у​


Ответы на вопрос

Отвечает Бычин Артём.

Ответ:

Для спрощення виразу  22/x + 7/x -4/y,спочатку знайдемо спільний знаменник для перших двох дробів, який є x. Тоді ми можемо об'єднати їх в одну дріб:

22/x + 7/x - 4/y = 22+7/x - 4/y

Тепер об'єднаємо чисельники у першому дробі:

22+7/x - 4/y = 29/x - 4/y

Отже, спрощений вираз дорівнює:

29/x - 4/y

Объяснение: