Сума двох чисел дорівнює 86. Знайди ці числа, якщо одне з них більше від іншого на 12. (рівняння)​


Ответы на вопрос

Отвечает Шерниязов Витя.

Ответ:

х-це перше число

х+12 друге

х+х+12=86

2х+12=86

2х+86-12

2х=64

х=64:2

х=32 перше число

32 +12 =44

Объяснение:

вроді так якщо не правильно виправте пж