18. Порівняйте значення функції у = 2х - 1, якщо: a) x = 1 i x = 2; ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шигербаев Тагир.

Ответ:Для порівняння значень функції y = 2x - 1 при різних значеннях x, нам потрібно підставити ці значення у вираз для y і обчислити y для кожного з них.

a) Якщо x = 1:

y = 2 * 1 - 1 = 2 - 1 = 1

b) Якщо x = 2:

y = 2 * 2 - 1 = 4 - 1 = 3

Отже, значення функції при x = 1 дорівнює 1, а при x = 2 дорівнює 3.