1. Знайдіть число: 10% якого дорівнюють 3; 1 2. Першого дня продали всіх яблук, другого - решту 110

кг. Скільки 12 кілограмів яблук продали за два днi? срочно пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Демьянив Анна.

Ответ:

1. Щоб знайти число, 10% якого дорівнюють 3, давайте скористаємось простим рівнянням:

0.1x = 3

Тепер поділімо обидві сторони на 0.1, щоб знайти значення x:

x = 3 / 0.1 = 30

Отже, число, 10% якого дорівнюють 3, дорівнює 30.

2. Перший день продали всі яблука, а другий - решту 110 кг. Щоб знайти, скільки 12 кілограмів яблук продали за два дні, давайте обчислимо загальну кількість яблук і віднімемо решту:

Загальна кількість яблук - 110 кг (решта)

Загальна кількість яблук - 12 кг (продано 12 кілограмів)

Тепер обчислимо загальну кількість яблук:

Загальна кількість яблук = 110 кг + 12 кг = 122 кг

Отже, за два дні продали 122 кілограми яблук.

Объяснение:

Отвечает Мельничук Алина.

Ответ:

1.30

Объяснение:

1 якщо 10% це 3 тоді 100%(можна записати 10*10) знаходимо 3*10= 30

А задачу я не розумію умову