Найти площадь прямоугольного треугольника ABC,у которого гипотенуза AB=13см,а катет CB=12 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Свинчук Артём.
Площа прямокутного трикутника шукається за формулою S=0,5 ab. Сторони a і b це катети трикутника один катет нам відомий, а другий ні.Тому за теоремою Піфагора знайдемо невідомий катет AC²=AB² - СВ² =169-144=25. АС= корінь з 25 це дорівнює 5. S=0,5 СВ*АС= 0,5 *12*5=0,5*60=30  см².