Не виконуючи побудови знайти координати точок перетину графіків функцій y=0.5x-3 з осями координат


Ответы на вопрос

Отвечает Безбабнова Владислава.
1. Ox: y=0, 0.5x-3=0, 0.5x=3, x=3:0,5,  x=6. (6;0)
2.Oy:x=0, 0.5*0-3=- 3. (0;-3)