знайдіть знаменник нескінченної геометричної прогресї, перший член і сума якої відповідно

дорівнюють 54 і 81

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьева Маша.
Формула суммы:
S= b1/1-q
81=54/1-q
1-q=54/81=2/3
q=1-2/3=1/3