Знайдіть точку перетину графіка функції у=3х-4 з вiсью x i y


Ответы на вопрос

Отвечает Белова Саша.
Пусть у=0
Тогда 3х-4=0
3х=4
х=4/3

А(4/3;0)

Пусть х=0
Тогда у=3*0-4
у=-4

В(0;-4).