Пожалуйста помогите: Для перевезення 60m вантажу потрібна деяка кількість машин,так як на кожну

машину вантажити на 0,5m менше,ніж планували,то додатково потрібно було 4 машини.Скількі машин планувалось використати спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Исаков Сергей.
Х планировали машин
х+4 понадобилось машин
60/х-60/(х+4)=0,5
60х+240-60х=0,5х²+2х
0,5х²+2х-240=0
х²+4х-480=0
D=16+1920=44²
х=(-4+44)/2=20 машин планировали для перевозки
второй корень уравнения <0, не подходит