Скільки ві'ємних членів має арефметична прогресія -28;-25;-22


Ответы на вопрос

Отвечает Быстрова Виктория.
A₁ = -28;  a₂ = -25

d = a₂ - a₁ = -25 - (-28) = -25 + 28 = 3

a₁ + d(n-1) < 0
-28 + 3(n-1) < 0
-28 + 3n - 3 < 0
-31 + 3n < 0
3n < 31
n < 31/3
n < 10 целых 1/3

Ответ: 10