З цілих чисел від 1 до 20 називають одне.Яка ймовірність того,що воно виявиться дільником числа 20?

а)0.3; б)0.4; в)0.5; г) 0.6.

Ответы на вопрос

Отвечает Таборская Алла.

Ответ:

а)0,3

Объяснение:

6 чисел

6/20=3/10=0,3