Один з коренів рівняння х²+5,6х-2,4=0 дорівнює 0,4. Знайдіть другий корінь


Ответы на вопрос

Отвечает Бондик Яна.
Розв'яжемо рівняння:
 {x}^{2}  + 5.6 x - 2.4 = 0
D=b²-4ac=(5,6)²-4•(-2,4)•1=31,36+9,6=40,96.

x1=(-b-√D)/2a=(-5,6-6,4)/2=-6.
x2 нам відомий – це 0,4.

Відповідь: -6.
Отвечает Нечаев Илья.
x^2+5,6x-2,4=0
По теореме Виета
x_1+x_2=-5,6 \\ 0,4 + x_2 = -5,6 \\ x_2 = -5,6-0,4 \\ x_2 = -6