Знайдіть різницю арифметичної прогресії 22; 18; 14; 10;...


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.
D=10-14=14-18=18-22=-4
ответ різницю арифметичної прогресії 22; 18; 14; 10;... 
d=-4
Отвечает Тихий Василий.
A1=22
a2=18
d=a2-a1
d=18-22
d=-4