Записати три перші члени геометричної прогресії у якої b1=4, q=0,2


Ответы на вопрос

Отвечает Багауова Азалия.
Формула n-ого члена геометрической прогрессии
b_n = b_{n-1} \cdot q \\ b_n = b_1 \cdot q^{n-1} \\ \\ b_2 = 4 \cdot 0,2 = 0,8 \\ b_3 = 0,8 \cdot 0,2 = 0,16