Відстань 360 км швидкий поїзд проїхав на 2 години швидше, ніж товарний. Яка швидкість кожного

поїзда, якщо швидкість швидкого поїзда на 15 км/год більша, ніж товарного

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Наташа.
Швидкисть першого x,другого x+15 360/x-360/x+15=2 зведемо до сильного знаменника домножимо першвй дриб на x+15 другой на x отримаэмо 360(x+15)/x(x+15)-360x/x(x+15)=2 (360x+5400-360x)/x(x+15)=2. X2+15X-2700=0 a=1 b=15 c=-2700 D=b2-4ac=15*15+10800=11025 √D=105 x=-b+√D/2a=45-v першого 45+15=60- v другого