Розкладіть на множники квадратний тричлен 4х²- 15х+9


Ответы на вопрос

Отвечает Чак Валік.
4х²- 15х+9=4(x-3/4)(x-3)=(4x-3(x-3)
D=225-4*4*9=225-144=81=9
²
x₁=(15-9)/8=6/8=3/4
x₂=(15+9)/8=24/8=3