Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії,якщо перший член якої b1=18,а знаменник q=1:3


Ответы на вопрос

Отвечает Велиева Сайде.

s =  \frac{b1}{1 - q}  =  \frac{18}{1 -  \frac{1}{3} } =  \frac{18}{ \frac{2}{3} }   = 27
Отвечает Кручинин Никита.
Sn=b1:1-q=18:(1-1:3)=18*3:2=27