Обчтслити похідні якщо x0=1


Ответы на вопрос

Отвечает Тришин Антон.
y'=(2-2x+ \frac{1}{3}* x^{3}- \frac{3}{4}* x^{4}    )'=2'-2*x'+ \frac{1}{3}*( x^{3})'- \frac{3}{4} *( x^{4} )  '=
=0-2*1+ \frac{1}{3}*3 x^{2} - \frac{3}{4}*4 x^{3}   =-2+ x^{2} - 3*x^{3}
y'(1)=-2+ 1^{2} -3* 1^{3} =-4