У двох дев'яти класах навчається певна кількість учнів.Відомо що в 9 А навчається 52% усіх

дев'ятикласників,а в 9 Б решта 24 учні. Скільки всього дев'ятикласників у школі?

Ответы на вопрос

Отвечает Мищук Никита.
52%/х=48%/24по пропорции
х=52*24/48=26
26+24=50 учеников всего