Вранці вкладник зняв з рахунку в банку дві сьомих усіх грошей, а після обіду 30% відсотків залишку.

Після цього на його рахунку залишилося 175 грн. Який був початковій вклад

Ответы на вопрос

Отвечает Anikin Mikhail.

Х=175/70×100/2*7=175/140×700=875