-150 виразіть в радіанній мірі величини кута


Ответы на вопрос

Отвечает Севостьянов Данил.

1)180 градусів = pi радіан

2) 150 /180 = 15/18 = 5/6

3) -150 градусів = -5/6 pi радіан