Подайте кут 200° у радіанній мірі *


Ответы на вопрос

Отвечает Лобанок Екатерина.

Ответ:

 200^\circ \ \ \ -\ \ \ x\ rad\\180^\circ \ \ \ -\ \ \ \pi \ rad\ \ \ \ \ \ x=\dfrac{200\cdot \pi }{180}=\dfrac{10\pi}{9}

Отвечает Шустова Оксаночка.

Відповідь:

Пояснення:

Для цього потрібно помножити число 200 на р/180

200р/180

10р/9

Була рада допомогти ❤️ сподіваюся відповідь буде найкращою ❤️