Виразіть у радіусній мірі величини кутів 1)225°2)36°3)100°4)-240°5)-22,5°6)-150°​


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

1. \frac{5\pi}{4}  \\ 2. \frac{\pi}{5}  \\ 3. \frac{5\pi}{9}  \\ 4. -  \frac{4\pi}{3}  \\ 5. -  \frac{22.5\pi}{180}  \\ 6. -  \frac{5\pi}{6}