Від пункту А до пункту В моторний човен плив зі течією річки і витратив на цей шлях 2,5 год, а на

зворотний шлях 4год. Знайдіть власну швидкість човна, якщо швидкість течії річки 3 км/ год

Ответы на вопрос

Отвечает Суворов Евгений.

(x+3)*2.5 = (x-3)*4

2.5x+7.5 = 4x-12

-1.5x = -19.5

x = 13

его скорость равна 13 км/год