У простому двоцифровому числі цифра одиниць на 2 більша за цифру десятків.Якщо до цього числа

додати 9,то одержана сума буде більшою за 50,але меншою за 97 .Знайти це число

Ответы на вопрос

Отвечает Крупенёв Никита.
10х+у - просте двоцифрове число
х+2=у
10х+х+2=11х+2 - дане число

50<11х+2+9<97
50<11х+11<97
50-11<11х<97-11
39<11х<86
39/11<х<86/11
3 9/11<х<7 9/11
якщо х=4, то у=6, 46 - не просте число.
якщо х=5, то у= 7, 57 - не просте.
якщо х=6, у=8, 68 - не просте.
якщо х=7, у=9, 79 - просте, 79+9=88
і 50<88<97.
відповідь: 79