Дуже срочно, Будь-ласка допоможіть розв'язати задачу ) Додатні числа а і в такі, що а²+в²=12, ав=

12. Чому дорівнює (а+в)³?

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилов Иван.

(a + b)² = a² + b² + 2ab = 12 + 2·12 = 36. Звідси a + b = 6 або a + b = -6

Отже, (a + b)³ = 6³ = 216 або (a + b)³ = (-6)³ = -216.

Оскільки, за умовою задачі a i b - додатні числа, то (a + b)³ = (-6)³ = -216 - не задовольняє умову задачі.

Відповідь: 216