Сума всіх розв'язків рівняння (3+х)(х+7)(х-11)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Ева.

(3+х)(х+7)(х-11)=0

3+х=0    х+7=0    х-11 =0

x₁=-3      x₂=-7       x₃=11

x₁+x₂+x₃=-3+(-7)+11=1