Знайдіть значення виразу : a)(a-5)^2-a(a+8),якщо а=0,5


Ответы на вопрос

Отвечает Sarsenbaeva Saltanat.

(a - 5)² - a(a + 8) = a² - 10a + 25 - a² - 8a = 25 - 18a

25 - 18 * 0,5 = 25 - 9 = 16